+380 (97) 777-92-55
Спорт Оптом


Двомісний сірий намет Green Camp GC1001A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий двошаровий двомісний намет. Просте та швидке складання та розбирання. Компактний зручний тамбур для речей. Захищений від негоди вхід із захисною сіткою. Усі шви проклеєні. Вентиляційний клапан. Ідеально підійде для нетривалих походів.
Розміри (см): 210 х 150 х 135.
Тент: 190T Polyester 2500 мм.
Внутрішній намет: 190T Breathable Fabric.
Підлоги: 210D P/Oxford 2500 мм.
Каркас: Fiberglass 7,9 мм.
Колір сірий
Вага (кг): 2,65.
Розмір у складеному вигляді: 55х15х14 см
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені, Штормові відтяжки, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 2.65 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 2 184 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Q1000
2 184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
+380 (97) 777-92-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00
