+380 (97) 777-92-55
Спорт Оптом





Тримісний намет-автомат Green Camp GC1669
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий двошаровий намет, автомат.
Ідеально підходить для туристичних прогулянок.
Просте та швидке складання та розбирання. Захищений від негоди вхід із захисною сіткою.
Ефективна вентиляція, проста та швидка установка.
Усі шви проклеєні.
Характеристики:
Кількість місць: 2-3.
Тент: 210T Polyester водовідштовхувальний.
Внутрішній намет: 210T Polyester водовідштовхуючий.
Стать: 210D OxfordPU.
Каркас: Automatic Fiberglass 8,5мм.
Розміри (см): 230х 150х 120.
Вага: 3,1 кг
Розмір у складеному вигляді: 80 х 18 х 16см
Виробник Green Camp.
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Синій |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Вага | |
| Вага | 3.1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 80 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 2 652 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Q1004
2 652 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
+380 (97) 777-92-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00





