+380 (97) 777-92-55
Спорт Оптом





Чотиримісний намет Green Camp GC1100
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двошаровий намет із водонепроникного матеріалу.
Проста та швидка установка. Входи спальних відділень, вікна продубльовані москітною сіткою.
Усі шви проклеєні. Каркас виконаний із міцного матеріалу.
Кількість місць: 4.
Розміри (см): 380 х 210 х 165.
Тент: 190T Polyester 2500 мм.
Внутрішній намет: 190T Polyester 2500 мм.
Підлога: 210D P/Oxford 2500 мм.
Каркас: Fiberglass 9,5/8,5 мм.
Вага (кг): 6.
Колір: пісочний/коричневий
Розмір упаковки (см): 62х18х18
Виробник Green Camp.
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Коричневий |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені, Тамбур, Кріплення для ліхтаря, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Вага | |
| Вага | 6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 165 см |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 5 044 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Q1009
5 044 ₴
+380 (97) 777-92-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00




