+380 (97) 777-92-55
Спорт Оптом





Зимовий утеплений синій намет-автомат World Sport GС-1998/502
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет для зимової риболовлі.
Швидко збірний напівавтоматичний намет має міцну конструкцію. Окремий вхід. Вікно із захисною прозорою плівкою. Вентиляційне вікно. Підлога на змійці. Утеплена.
Матеріал тенту тепло зберігає, вологонепроникний, захищає від вітру, снігу та дощу.
Намет просто розуміється і щільно укладається в сумку для зручного транспортування.
У комплекті йдуть чотири оцинковані свердловці-вкрутиші та відтяжки для безпечного кріплення намету на льоду.
Розміри: 200см х 200 см
Висота: 165 см
Матеріал: 210D
Каркас: скловолокно D=9,5 мм
Колір синій
Утеплювач: синтепон
Виробництво: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Синій |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Штормові відтяжки, Вентиляційні вікна, Проклеєні шви |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 165 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 30 см |
| Длина в упаковке | 80 см |
| Ширина в упаковке | 30 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 4 160 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Q1013
4 160 ₴
+380 (97) 777-92-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



