+380 (97) 777-92-55
Спорт Оптом



Сітка волейбольна без вузлова 10*10см World Sport 88293
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка волейбольна безвузлова виготовлена із поліетиленового шнура. Добре гасить удари, не розтягується. Матеріал не вбирає вологу.
Матеріал: PE.
Розміри сітки: 9,5 х 1м.
Діаметр троса: 2 мм.
Діаметр мотузки: 3 мм.
Осередок: 10х 10см.
Упакування: сумка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина комірки сітки | 100 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Чохол, Металевий трос в комплекті |
| Призначення | Волейбол |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрова сітка |
| Форма комірки | Квадратна |
| Ширина комірки сітки | 100 мм |
- Ціна: 619 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 88293
619 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
+380 (97) 777-92-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00
