+380 (97) 777-92-55
Спорт Оптом





Лава атлетична для преса S122
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка атлетична, вигнута спинка.
Універсальна лава для преса та жиму. Дає можливість тренувати м'язи черевного преса, м'язи спини, виконувати вправи з гантелями та штангою. Легко транспортується, збирається. Висота нахилу регулюється. У комплект входять 2 гантелі по 1,5 кг кожна, 2 латексні еспандери з ручками.
Ширина лави: 30 см
Довжина лави: 98 см
Гантелі: 2шт х 1.5 кг, пластик чорного кольору.
Латексний еспандер з пером.
Розмір упаковки:
Вага тренажера:
Максимальна вага користувача: 110 кг.
Колір: чорний/червоний.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава для преса |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 98 мм |
- Ціна: 2 283 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Q1380
2 283 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
+380 (97) 777-92-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00

