+380 (97) 777-92-55
Спорт Оптом


Лапи прямі чорно-червоні FGT No Fight Limit PVC
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа боксерська, пряма. Внутрішнє заповнення пінополіуретан. Фіксується на зап'ястя за допомогою липучки, тому її легко та швидко можна зняти або надіти.
Матеріал: PVC
Розмір: 30х 18х 5 см
Колір: червоний/чорний
Комплектація: 2 шт
Виробник Пакистан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Країна виробник | Пакистан |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Форма | Пряма |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 мм |
| Товщина | 5 мм |
- Ціна: 624 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Q1591
624 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
+380 (97) 777-92-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00
